המינזר

10:03:00 PM

המינזר, למי שלא מכיר, הוא פאב מיתולוגי ברחוב אלנבי ובקצה כרם התימנים. פעם אחרונה הייתי שם לפני שנתיים וחצי במפגש פרידה מחברה שעברה ללונדון. לשמחתי, החברה הגיעה לביקור, ופינקה אותנו עם מפגש פיסגה במינזר.  
כשהתחלתי להתלבש קלטתי שבאופן לא מודע הלכתי על מראה נזירי :-)חולצת המשי הנעימה והמיוחדת מהחנות הנפלאה THINGS במתחם "עיר תחתית" בחיפה, פרוייקט אמנות ואופנה שאני אקדיש לו את הפוסטים הקרובים. ולמי שלא יכול להתאפק, הנה דף הפייסבוק של THINGS
הנעליים המיוחדות והנוחות הן של אימלדה, והן עשויות שתי שכבות של צבע - לבן על זהב. לכן, כל שפשוף עליהן, חושף עוד מהזהב שמתחת, ויוצר מראה משופשף של לבן זהב. 

ככל שהתקרבתי למינזר וצעדתי בסימטאות היפות של הכרם, אפפה אותי תחושת רוגע. משהו בקסם הנצחי של האזור, וכשנכנסתי למינזר, התחושה רק התחזקה. למרות שהמקום עבר לאחרונה שיפוץ, ה- DNA החזק שלו, נשאר בדיוק כמו שהוא היה לפני 10 שנים כשהגעתי לשם פעם ראשונה. אותן סמטאות יפות, וציורי הגרפיטי, אותם אנשים והמוזיקה, ואותו עשן סיגריות שהפך היום מאוד נדיר. 
אחרי כמה שעות, כמה כוסות יין, טוסט וצלחת חומוס, לא הצלחתי להבין, איך העברתי כל כך הרבה זמן, בלי לבקר בו. 


ולסיום, את שירה היפה ראיתי מטיילת עם הכלב שלה לא רחוק מגינת שינקין. היא הזכירה לי תמונות של שנות ה-70, ולא יכולתי שלא לצלם אותה. 
אז בנימה  אופטימית זו, שיהיה לכולנו שבוע טוב. 

You Might Also Like

0 תגובות

טופס יצירת קשר